V.ročník - SUPERPES AGILITY

SUPERSLALOM - SUPERSKOKAN – TUNELIÁDA

BLANSKO – neděle 18.9.2022

VÝSLEDKY - SUPERSLALOM
Psi zdolávali celkem 36 slalomových tyček a tunel. Počítal se pouze čas.

SA --- Jméno psovoda + Jméno psa --- Plemeno - Čas
1.místo - Daniela Jakubcová + Conchar Donnan Li Rainbow, Papilon - 0:14:84
2.místo - Anita Winkler + Ria, Šeltie - 0:16:65
3.místo - Vendula Ondráková + Chanel Spalov, Papilon - 0:20:41
4. - Ivana Klimešová + Annabell Rising, Papilon - 0:20:72
5. - Jan Winkler + Snoopy, Jorkšírský teriér - 0:22:68
6. - Irena Pitner + Žoly, Čivava - 0:25:47
7. - Natálie Dunglová + Alois, kžíženec - 0:34:47
8. - Milada Bilíková + Kelly Tobi Cetya, Havanský psík - 0:46:00
9. - Kateřina Lengálová + Kleopatra, Špic trpasličí - 0:53:85
10 - Irena Pitner + Lotty, Čivava - 1:30:90
LA
1.místo - Mirka Pokorná + Speedy, Border kolie - 0:15:47
2.místo - Jiří Rudolf + Žofie, Italský vodní pes - 0:26:78
3.místo - Suzanne Dibble + Puškin, kříženec - 0:27:66
4. - Alena Šebelová + Abigail, Australský ovčák - 0:29:25
5. - Lada Dražilová + Bella, Border kolie - 0:31:62
6. - Jana Kopecká + Bodie, Parson Russell teriér - 0:37:72

VÝSLEDKY - SUPERSKOKAN
Dráha složená z klasických skokových překážek. Pes měl 30 sekund na to, aby bezchybně zdolal co nejvíce skokovek.

SA --- Jméno psovoda + Jméno psa --- Plemeno - Počet skokovek
1.místo - Natálie Dunglová + Alois, kžíženec - 26
2.místo - Vendula Ondráková + Chanel Spalov, Papilon - 24
3.místo - Anita Winkler + Ria, Šeltie - 22
4. - Viktorie Valová + Strapka, kříženec - 21
5. - Ivana Klimešová + Annabell Rising, Papilon - 20
6. - Jan Winkler + Snoopy, Jorkšírský teriér - 18
7. - Daniela Jakubcová + Conchar Donnan Li Rainbow, Papilon - 16
8. - Irena Pitner + Loty, Čivava - 15
9. - Irena Pitner + Źoly, Čivava - 13
10 - Markéta Prokopová + Luky, Havanský psík - 12
MA
1.místo - Kristýna Kubešová + Ennie, kříženec - 25
2.místo - Jiří Rudolf + Žofie, Italský vodní pes - 21
3.místo - Suzanne Dibble + Puškin, kříženec - 20
4. - Nikola Pokorná + Moris, Americký bezsrstý teriér - 19
5. - Kateřina Holá + Hvězda, kříženec - 18
6. - Jana Kopecká + Bodie, Parson Russell teriér - 15
7. - Inka Dytrychová + Fergie, Šeltie - 7
LA
1.místo - Lucie Dražilová + Bella, Border kolie - 23
2.místo - Tereza Lipková + Amy, Border kolie - 20
3.místo - Alena Šebelová + Abigail, Australský ovčák - 19
4. - Mirka Pokorná + Nikita, Border kolie - 17
5. - Iveta Bartošová + Ay Caramba, BO Malinois - 14
6. - Lada Dražilová + Bella, Border kolie - 11
7. - Miriam Šebestíková + Dafy Magic, Border kolie - 9
8. - Mirka Pokorná + Speedy, Border kolie - 3
9. - Adéla Weinhoferová + Ginny, Border kolie - 0

VÝSLEDKY - TUNELIÁDA
Dráha složená pouze z pevných tunelů a barelu na oběhnutí. Počítal se pouze čas. :-)

SA --- Jméno psovoda + Jméno psa --- Plemeno --- Čas
1.místo - Daniela Jakubcová + Conchar Donnan Li Rainbow, Papilon - 0:29:97
2.místo - Anita Winkler + Ria, Šeltie - 0:31:06
3.místo - Jan Winkler + Snoopy, Jorkšírský teriér - 0:33:69
4. - Natálie Dunglová + Alois, kžíženec - 0:38:57
5. - Viktorie Valová + Strapka, kříženec - 0:41:60
6. - Irena Pitner + Žoly, Čivava - 0:45:25
7. - Vendula Ondráková + Chanel Spalov, Papilon - 0:46:19
8. - Irena Pitner + Lotylka, Čivava - 0:46:44
9. - Ivana Klimešová + Annabell Rising, Papilon - 0:47:28
10. - Markéta Prokopová + Luky, Havanský psík - 0:48:35
11. - Kateřina Lengálová + Kleopatra Liška z Domaniny, Špic trpasličí - 1:02:16
12. - Milada Bilíková + Kelly Tobi Cetya, Havanský psík - 1:06:22
13. - Michaela Novotná + Peggy, Baset
LA
1.místo - Mirka Pokorná + Speedy, Border kolie - 0:27:66
2.místo - Kateřina Holá + Hvězda, kříženec - 0:27:94
3.místo - Iveta Bartošová + Ay Caramba, BO Malinois - 0:31:16
4. - Nikola Pokorná + Moris, Americký bezsrstý teriér - 0:31:75
5. - Lada Dražilová + Bella, Border kolie - 0:32:12
6. - Mirka Pokorná + Nikita, Border kolie - 0:33:97
7. - Mirka Pokorná + Easy, Šeltie - 0:34:66
8. - Kristýna Kubešová + Ennie, kříženec - 0:35:44
9. - Jiří Rudolf + Žofie, Italský vodní pes - 0:41:37
10. - Lucie Dražilová + Bella, Border kolie - 0:41:56
11. - Tereza Lipková + Amy, Border kolie - 0:43:50
12. - Alena Šebelová + Abigail, Australský ovčák - 0:44:47
13. - Jana Kopecká + Bodie, Parson Russell teriér - 0:44:59
14. - Suzanne Dibble + Puškin, kříženec - 0:47:00
15. - Anna Chaloupková + Arina, BO Tervueren - 0:52:00
16. - Miriam Šebestíková + Dafy Magic, Border kolie - 1:12:31
17. - Klára Podrazilová + Bonnie, kříženec - 2:06:13
18. - Marie Pospíšilová + Bella, Bernský salašnický pes
19. - Inka Dytrychová + Fergie, Šeltie

Oceněni byli ti nejšikovnější pejsci zvlášť v každé dráze a v každé velikostní kategorii. Děkujeme za krásné ceny pro vítěze i dárky pro každého účastníka od sponzorů: DIMBO chovatelské potřeby, Stoklasa, Kulturní středisko města Blansko, MIPON ponožky z Moravského krasu, Lékárna Blansko, Rappa, Pekárna Katolický dům, A-B, ZUŠ Blansko ...
Všem vítězům ještě jednou gratulujeme.
Těšíme se na všechny na VI.ročníku - 3.9.2023