POCHOD LESEM SE PSEM
Blansko – Horní Lhota - Blansko
Neděle - 11.3.2018

XIII. ročník akce pro všechny pejskaře a jejich příznivce.

PŘIHLAŠOVÁNÍ + START: od 12.30 do 12.50 hod.
PŘIHLAŠOVÁNÍ + START bude jako vždy z horního parkoviště nad restaurací Myslivna. Je to rekreační oblast ,,Palava“ v Blansku (městská část Sever, směr Obůrka).
Startovné: 100,- Kč/ pes
V ceně startovného je započítán teplý čaj, soutěže pro psy i páníčky a 2x běh coursingu. V každé soutěži můžete něco vyhrát. Účasti v soutěžích i v coursingu jsou zcela dobrovolné.
CÍL : ,,Horničky“ nad Horní Lhotou, areál TO POSEL JARA
Trasa pochodu je dlouhá caa 5 km. Jde se celou dobu po široké lesní cestě proti proudu potoka Sloupečník. Na konci cesty se odbočuje od potoka doleva do kopce (bude tam směrovka) na Horničky. Tam se nachází brána do areálu TO POSEL JARA – cíl cesty.
V cíli bude na všechny účastníky pochodu čekat teplý čaj a táborák. Tak si sebou vezměte něco dobrého na opékání. Po skončení akce (zhruba v 16.00 hod.) se jde stejnou trasou nazpátek do Blanska. Nebo pro vás může někdo přijet. Příjezd autem je možný z Horní Lhoty po polní cestě až na místo akce. GPS : 49.3909217 N, 16.6665558 E

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Psi musí být po celou dobu konání akce pod dozorem a vlivem svých majitelů. Volné pobíhání psů po lese, bez dozoru a vlivu majitele je zakázáno ! To znamená, že pokud váš pes nepřijde pokaždé ihned na vaše přivolání, bude lepší, když ho lesem raději povedete připnutého na vodítku. Děkujeme předem za pochopení a respektování klidu pro lesní zvěř.
Akce se bude konat za každého počasí. Vyjímkou by byl pouze hodně vydatný déšť. V tom případě by se akce přesunula na další neděli (18.3.) a tato změna by byla zveřejněna ráno 11.3. na těchto stránkách.