BLANENSKÝ COURSING

Coursing - trénní dostih. Při coursingu psi za návnadou kličkují různými směry. Pohybující se návnada (igelitový střapec s kouskem kožešiny) je pro psa velice lákavá. Psi na tréninku většinou velice rychle pochopí tuto, pro ně ,,zajímavou hru". Coursing není omezen velikostí psa a je vhodný úplně pro každé plemeno včetně kříženců. A trénovat mohou i štěňata, jelikož trenér coursingu vždy reguluje rychlost pohybu návnady a přizpůsobuje ji možnostem každého jednotlivého psa.
Zdá se vám tento sport zajímavý ? Máte doma pejska, který rád běhá a aportuje ? Chcete dopřát svému psovi vzrušení z lovu ? Tak neváhejte a přijďte na některý z našich tréninků. Nemusíte se předem nikam registrovat ani hlásit. Úplným začátečníkům vždy před startem vše vysvětlíme.

COURSING na OBJEDNÁVKU:
Pořádáte nějakou psí akci a chcete ji zpestřit coursingem ? Napište na: agilityblansko@seznam.cz a rezervujte si termín. Přijedeme kamkoliv, přivezeme si vlastní naviják a potřebné vybavení. Možnost i odborného výkladu a povídání o Coursingu. Druhy našich navijáků: Pro menší počet pejsků a nebo menší plochy používáme ,,konečný" naviják. Pro větší počet pejsků, nebo na hodně velké plochy používáme profesionální ,,nekonečný" naviják (www.bull-x.co.uk).

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ na rok 202128.10. (čtvrtek) - DOG RACING (Agicoursing) BLANSKO
Fotky z akce: https://www.zonerama.com/DanielaJak/Album/7813914


20.11. - COURSING - BLANSKO veřejný trénink hlavně pro začátečníky

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ na rok 2022

Termíny se zde celoročně stále doplňují a aktualizují.


22.1. - COURSING - Rovinový dostih - BLANSKO
Bližší informace zde včas zveřejníme. :-)


Neděle 6.3. - COURSING - BLANSKO, Horní Lhota - HORNIČKY.
GPS: 49.3909267N, 16.6665797E
Běhání pro účastníky akce POCHOD SE PSEM. :-)