VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH KYNOLOGICKÉHO KLUBU
AGILITY - BLANSKO

Sportovní ostrov Ludvíka Daňka, Blansko

www.facebook.com/agility-blansko-1082630975190369/

Pro veřejné i soukromé akce vám zajistíme a předvedeme tyto sporty:
TANEC SE PSEM - AGILITY - COURSING.

Kontakt: agilityblansko@seznam.cz , Hana Rajtšlégrová, mob.: 602 843 544


V NEDĚLI 24.2. POSLEDNÍ MOŽNOST
UHRADIT POPLATEK na rok 2019 za
!!! ČLENSTVÍ v KK AGILITY - BLANSKO !!!


HRA + SOCIALIZACE v neděli od 9.00 do 9.30 hod.

Určeno hlavně pro štěňata od 3 měsíců. Dospělí pejsci mohou přijít také, ale pouze ti, kteří jsou hraví a zcela nekonfliktní. V této skupině zvykáme štěňata na kontakt s jinými psy a utužujeme správné sociální chování psů při hře. Během této půlhodiny se také poskytuje majitelům poradenství a odpovídá na jejich dotazy a řeší možné problémy. Cena za tuto půlhodinu je 20,- Kč.
Na cvičiště dorazte přesně v 9.00 hod.
Do areálu cvičiště vstupujte s vyvenčeným psem.
Na poprvé si sebou vezměte: očkovací průkaz psa s veterinárním záznamem o očkování a záznamem o odčervení psa. Pro psy, kteří mají problém s přivoláním, si vezměte sebou hodně dlouhé hodítko nebo šňůru, aby se dal pejsek snáze ,,odchytit". :-) Dále misku + vodu a pamlsky.

Výcvik POSLUŠNOSTI v neděli od 9.30 do 10.00 hod.

Trénink je určen těm, kteří potřebují ovladatelnost pejska ve městě, nácvik výstavy, nebo jen pejska něčím zaměstnat. :-) Do tréninku občas vkládáme i cviky z Tance se psem.
Trénujeme ve skupiněně chůzi na vodítku, výstavní klus - postoj - obraty, aport, přivolání psa, odložení a překonání jednoduché překážky. Cena za tento půlhodinový trénink je 30,- Kč.
Na cvičiště dorazte přesně v 9.30 hod.
Do areálu vstupujte s vyvenčeným a vydováděným psem. Nebo můžete přijít už na 9.00 hodin a pak zůstat i na tuto lekci.
Na první trénink si sebou vezměte: očkovací průkaz psa s veterinárním záznamem o očkování a záznamem o odčervení psa. Na psa si vezměte pevný, nejlépe stahovací obojek (postroj je nevhodný) a krátké pevné vodítko. Pro psy, kteří mají problém s přivoláním, si na jeho nácvik vezměte sebou ještě druhé vodítko - hodně dlouhé, aby se dal pejsek snáze ,,odchytit". Dále sebou vezměte pejskovu oblíbenou hračku, misku + vodu a pamlsky. Ráno v den tréninku psa doma nekrmte !

AGILITY ZAČÁTEČNÍCI + POKROČILÍ
v neděli od 10.00 do 11.00 hod.

V zimních měsících jsou tréninkové hodiny spojeny do jedné. Bude ale naráz postaveno více drah, aby si stačili všichni dostatečně zaběhat.

Pro trénink agility je nutné mít svého psa již částečně ovladatelného. Úplní začátečníci mohou trénovat i s vodítkem a psa jím usměrňovat. Na trénincích se postupně seznámíte s jednotlivými překážkami a pravidly agility. Zájemci o trénink se nemusí předem nikam hlásit. Prostě v 10.00 přijďte na cvičák.
Cena za jeden hodinový trénink je 50,- Kč.
Ráno před tréninkem psa doma nekrmte ! Ale vezměte si sebou pamlsky, misku a vodu.

POPIS CESTY NA CVIČIŠTĚ AGILITY - BLANSKO

GPS - Parkoviště: N 49.3708017 , E 16.6394731
GPS - Cvičiště: N 49.370372 , E 16.638132

Příjezd autem ze směru od Svitav, Prostějova, Boskovic, Ráječka:
Z Rájce pojedete přes Ráječko po hlavní silnici do Blanska. Hned na začátku Blanska budete po levé straně míjet výrobní haly a po pravé straně uvidíte benzinovou stanici UNICORN s myčkou. Hned za ní odbočíte doprava ke Stanici technické kontroly (STK). Za STK je parkoviště. Tam auto necháte a dále jdete pěšky. Přejdete most nad splavem řeky Svitavy a dlážděným chodníkem dojdete (caa 50 m) přímo ke cvičišti.

Příjezd autem ze směru od Brna, Vyškova, Jedovnic:
Při vjezdu do Blanska se budete držet hlavní silnice - směrovky na Boskovice + Rájec. Po hlavní silnici projedete rovně celé Blansko až na jeho druhý konec. Pojedete, až budete mít po pravé straně benzinku SHELL + Auto Kelly a po levé straně zahradnictví s foliovníky a skleníky. Za těmi skleníky odbočíte doleva ke Stanici technické kontroly ( STK ). Tam auto necháte a přejdete pěšky most přes řeku Svitavu (splav). Dlážděným chodníkem dojdete stromovou alejí (caa 50 m) přímo ke cvičišti.

Pro přijíždějící vlakem:
Vystoupit ve stanici Blansko - Město . Hned za kolejemi (ve směru na centrum města před řekou) odbočte doleva a jděte neudržovanou asfaltkou stále podél těch kolejí. Po pravé straně minete garáže, zahrádky. Za budouvou Českého rybářského svazu je most přes potok. Teď máte dvě možnosti. Můžete přejít ten mostek a za ním odbočit doleva na cyklostezku. Ta vás dovede kolem baseballových hřišť až ke cvičišti Agility. Nebo most nepřejdete a pokračujte stále rovně až na konec velké plochy (parkoviště). Na jeho konci je druhý most přes ten potok. Ten přejdete a pak hned vlevo. Uvidíte areál baseballových hřišť. Asfaltová cyklozstezka vlevo vás dovede kolem těch hřišť až ke cvičišti agility.
Cesta od nádraží až na cvičák trvá caa 15 minut.